Natjecateljska sezona 2015/2016 po kategorijama

Kao i sezone 2014/2015, seniori se  i u sezoni 2015/2016 natječu u 1.ZNL u kojoj se nalaze sljedeće momčadi;
1.   BOTINEC                                                            
2.   BREZOVICA                               
3.   CONCORDIA                                                    
4.    IVANJA REKA                         
5.    JARUN                                                            
6.    MLADOST / Buzin                     
7.    ODRA                                                              
8.    POLET 
 9.   PREČKO                                                          
10.  PRIGORJE / Žerjavinec
 11.  SESVETSKI KRALJEVEC                                  
12.   STUDENTSKI GRAD
13.   ŠPARTA ELEKTRA                                          
14.   TEKSTILAC RAVNICE
 15.  ZAGREB II
 
Juniori i kadeti natječu se u 3. HNL s sljedećim momčadima:
1.   VRBOVEC                                                      
 2.   ZET                            
3.    ŠPANSKO II                                                    
4.    SESVETSKI KRALJEVEC                       
5.    MLADOST PETRINJA                                      
6.    ŠPARTA ELEKTRA                   
7.    STUPNIK                                                        
8.    LEKENIK 
 9.   PRIGORJE ŽERJAVINEC                                  
10.  HRVATSKI DRAGOVOLJAC II ( SAMO KADETI)
 11. PREČKO                                                      
12.  GORICA II ( SAMO KADETI)
 
Stariji pioniri i mlađi pioniri natječu se u 1. ZNL s slijedećim momčadima;
1.   ŠPANSKO III                                                      
2.   RUDEŠ                           
3.   HRV. DRAGOVOLJAC II                                      
4.   TRNJE III                    
5.   SESV KRALJEVEC                                            
6.   HAŠK III                   
7.   DUBRAVA III                                                    
8.   PONIKVE 
 9.  KUSTOŠIJA                                                  
10.  PREČKO
 
Mlađi pioniri II natječu se u 4. ZNL  s slijedećim momčadima;                                       
1.  POLET II                                                          
2.  MOST                          
3.  ŠN MAKSIMIR                                                  
4.  VRAPČE II                   
5.   ZET II                                                            
6.   JARUN II                   
7.   ZAPRUĐE                                                      
 8.  ZAGREBAČKI MALI
 9.   BUBAMARA II                                                
10.  ŽNK AGRAM
11. IVANJA REKA II
 
Limači i Limači II, te Zagići i Zagići II natječu se u ligi  Zagreb centar s slijedećim momčadima;
1. DINAMO
2. KUSTOŠIJA
3. ZAGREB
4. HAŠK
5. ŠPARTA ELEKTRA
 
Sretno!!!