20. Otvoreni turnir ZNS-a u Medulinu 2019.


20. Otvoreni turnir ZNS-a u Medulinu 2019.

Turnir je održan u razdoblju od 01.05. do 04.05.2019. godine. Natjecanje je provedeno u konkurenciji zagića U-8 (2011. godište), zagića U-9 (2010. godište), limača U-10 (2009. godište), limača U-11 (2008. godište), mlađih pionira U-12  (2007. godište) i mlađih pionira U-13 (2006. godište).

Ukupno je sudjelovalo 124 momčadi (14 zagića U-8, 22 zagića U-9, 21 limača U-10, 32 limača U-11, 20 mlađih pionira U-12 i 15 mlađih pionira U-13). Sudjelovalo je ukupno 44 kluba iz Hrvatske, Austrije, Italije, Slovenije, Srbije i Bosne i Hercegovine.

Na turniru je nastupilo više od 2000 igrača.

 

U kategoriji zagića U-8 (2011. godište) nastupile su momčadi: Milan, Lokomotiva, Maribor, Admira Wacker, Bubamara, Gorica, Trešnjevka, Špansko, OŠ Lokomotiva, Uljanik, Istra Pula, Banjole, Valbandon i Šišan/Ližnjan.

REZULTATI POLUFINALA

Milan                                      –           Špansko                      5 : 0

Maribor                                  –           Admira Wacker            5 : 1                             

UTAKMICA ZA 3. MJESTO

Špansko                                  –           Admira Wacker          1 : 2                             

FINALNA UTAKMICA

Milan                                      –           Maribor                       2 : 0                             

 

ZAGIĆI             U-8       – PLASMAN 

1. Milan 2. Maribor 3. Admira Wacker  4.Špansko
5. Lokomotiva 6. Gorica 7. O.Š. Lokomotiva  8. Bubamara
9. Trešnjevka 10. Istra Pula 11. Uljanik 12. Šišan/Ližnjan
13. Valbandone 14. Banjole

 

Najbolji igrač  : Vigil Hidalgo (Milan)

Najbolji strijelac: Akram Jadid (Milan)                                  

Najbolji vratar: Alesandro Bogogna (Milan)

 

 

U kategoriji zagića U-9 (2010. godište) nastupile su momčadi: Lokomotiva, Istra 1961, Wolfsberger, Gorica 1 i 2, Kustošija, Špansko 1 i 2, Ponikve 1 i 2, Hašk, Segesta, ŠN Željezničar, Lučko, Devetka, Istra Pula, Trešnjevka, Brezovica, OŠ Lokomotiva, Banjole, Štinjan/V.V i Uljanik   .

REZULTATI POLUFINALA

Istra 1961                                            –           Devetka                                  1 : 0

Lokomotiva                                        –           Gorica 2                                  2 : 1

UTAKMICA ZA 3. MJESTO

Devetka                                              –           Gorica2                      (1  : 1)  1 : 3   9 m

FINALNA UTAKMICA

Istra 1961                                            –           Lokomotiva                (1 : 1)   4 : 3   9 m                                

 

ZAGIĆI             U-9      – PLASMAN 

1. Istra 1961 2. Lokomotiva  3. Gorica 2 4. Devetka
5. O.Š. Lokomotiva 6. Gorica 1 7. Špansko 1 8. Wolfsberger
9. Trešnjevka 10. Lučko 11. ŠN Željezničar 12. Segesta
13. Hašk , 14. Kustošija 15. Ponikve 2 16. Banjole
17. Špansko 2 18. Istra Pula 19. Uljanik 20. Brezovica

 

Najbolji igrač  : Endi Veljačić (Istra 1961)     

Najbolji strijelac: Jakov Andrić (Ponikve)                  

Najbolji vratar: Petar Todorović (Lokomotiva)         

 

U kategoriji  limači U-10 (2009. godište) nastupile su momčadi : Admira Wacker, Lokomotiva 1 i 2, Kustošija 1 i 2, Hašk, Ponikve, Bubamara, ŠN Željezničar, Kampione, Wolfsberger, Segesta, Gorica 1 i 2, Rudeš 1 i 2, Lučko, Trešnjevka, Špansko, Prečko i Istra Pula .

REZULTATI POLUFINALA

Rudeš 1                                   –                       Hašk                            2 : 0

Lokomotiva 1                         –                       Bubamara                   0 : 1

UTAKMICA ZA 3. MJESTO

Hašk                                        –                       Lokomotiva                (0 : 0)   2 : 3    9 m

 FINALNA UTAKMICA

Rudeš 1                                   –                       Bubamara                   (0 : 0)   3 : 1    9 m

 

LIMAČI            U-10    – PLASMAN 

1. Rudeš 1 2. Bubamara 3. Lokomotiva 4. Hašk
5. Kampione 6. Lokomotiva 2 7. Admira Wacker 8. Kustošija
9. Gorica 1 10. Trešnjevka 11. Špansko 12. Ponikve
13. Wolfsberger 14. ŠN Željezničar 15. Lučko 16. Gorica 2
17. Kustošija 2 18. Rudeš 2 19. Segesta 20. Prečko

 

Najbolji igrač  : Marko Peter (Rudeš)            

Najbolji strijelac: Ante Udovičić (Rudeš)                   

Najbolji vratar: Sven Popović (Rudeš)          

 

U kategoriji  limači U-11 (2008. godište) nastupile su momčadi : Dinamo, Osijek, Maribor, Crvena zvezda, Špansko, Lokomotiva, Ponikve, Istra 1961, Zagorec, Wolfsberger, Kampione, Ivančna Gorica, Lučko, Dubrava Tim kabel, Hrv. Dragovoljac 1 i 2, Hašk, NS Velika Gorica 1 i 2, ŠN Željezničar, Segesta, Kustošija, Trešnjevka, Brezovica, Devetka, Belišće, Istra Pula, Mladost Fažana, Banjole, Šišan/ližnjan, Uljanik i Medulin   .

REZULTATI POLUFINALA

Crvena zvezda                        –                       Osijek                          0 : 1

Ponikve                                   –                       Kustošija                     (0 : 0)   2 : 3 9 m

UTAKMICA ZA 3. MJESTO

Crvena zvezda                        –                       Ponikve                       4 : 0     

FINALNA UTAKMICA

Osijek                                      –                       Kustošija                    2 : 0     

 

LIMAČI            U-11    – PLASMAN 

1. Osijek 2. Kustošija 3. Crvena zvezda 4. Ponikve
5. Maribor 6. Lokomotiva 7. Špansko 8. Dinamo
9. Istra 1961 10. Lučko 11. Dubrava 12. Kampione
13. Ivančna Gorica 14. Wolfsberger 15. Devetka 16.NS Velika Gorica1
17. Zagorec 18. Hrv. Drag. 1 19. Hašk 20. ŠN Željezničar
21.Uljanik 22. Trešnjevka 23. Istra Pula 24. Belišće
25. NS Velika Gorica2 26. Banjole 27. Segesta 28. Brezovica
29. Mladost Fažana 30. Šišan/Ližnjan 31. Hrv. Drag. 2 32. Medulin

 

Najbolji igrač  : Dražen Jaman (Osijek)

Najbolji strijelac: Silvije Kostov (Crvena zvezda)                  

Najbolji vratar: Niko Ivanković (Osijek)        

 

U kategoriji  mlađih pionira U-12 (2007. godište) nastupile su momčadi : Dinamo, AC Milan, Crvena Zvezda, Drava Ptuj, Lokomotiva, Maribor, Kustošija, Lučko, Sesvete, NS Velika Gorica, Zagorec, ŠN Željezničar, Hrv. Dragovoljac 1 i 2, Trešnjevka, Rudeš, Ponikve, Segesta, Istra Pula i Veli Vrh.

REZULTATI POLUFINALA

Dinamo                                   –           Lokomotiva                            1 : 0

Milan                                     –           Crvena Zvezda                        1 : 2     

 UTAKMICA ZA 3. MJESTO

Lokomotiva                                       –           Milan                                      0 : 1

FINALNA UTAKMICA

Dinamo                                               –           Crvena zvezda                        0 : 1

 

MLAĐI PIONIRI           U-12    – PLASMAN 

1. Crvena zvezda 2. Dinamo 3. Milan 4. Lokomotiva
5. Maribor 6. Kustošija 7. ŠN Željezničar 8. Hrv.Dragovoljac 1
9. Sesvete 10. Drava Ptuj 11. Veli Vrh 12. Segesta
13. NS Velika Gorica 14. Trešnjevka 15.Hrv.Dragovoljac2 16. Istra Pula
17. Lučko 18. Rudeš 19. Zagorec 20. Ponikve

 

Najbolji igrač: Konstantin Pantić (Crvena zvezda)    

Najbolji strijelac: Matia Cappelleti (Milan)                           

Najbolji vratar: Mario Blažević (Dinamo)

 

            

U kategoriji  mlađih pionira U-13 (2006. godište) nastupile su momčadi : Osijek, Maribor, Rudeš, Sesvete, Istra 1961, Zagorec, Hrv. Dragovoljac, Trešnjevka, NS Velika Gorica, Devetka, Ponikve, SN Atletico, Kampione, Brezovica i Banjole.

REZULTATI POLUFINALA

Osijek                                      –           ŠN Atletico                  3 : 0

Istra 1961                               –           Sesvete                       (0 : 0)   5:4   11 m        

 UTAKMICA ZA 3. MJESTO

ŠN Atletico 1919                     –           Sesvete                       2 : 0

 FINALNA UTAKMICA

Osijek                                      –           Istra 1961                   (0 : 0)  1 : 4  11 m

            

MLAĐI PIONIRI           U-13    – PLASMAN 

1. Istra 1961 2. Osijek 3. ŠN Atletico 1919 4. Sesvete
5. Zagorec 6. NS Velika Gorica 7. Maribor 8. Rudeš
9. Kampione 10. Trešnjevka 11. Devetka 12. Brezovica
13. Ponikve 14. Banjole 15. Hrv, Dragovoljac

 

Najbolji igrač  : Aldin Delimehić (Istra 1961)

Najbolji strijelac: Luka Topalovič (Maribor)              

Najbolji vratar: Karlo Vrljić (Osijek)

 

Prigodne nagrade uručili su: Tomislav Svetina predsjednik ZNS-a, Goran Lacković, Instruktor ZNS-a, Davor Blašković tajnik ZNS-a, Velimir Čarapina, tehnički tajnik ZNS-a, Enco Crnobori direktor turističke zajednice općine Medulin, Zoran Joksović, suradnik Ins. službe ZNS-a, Asim Šehić, bivši reprezentativac BiH i Alen Bernobić, direktor agencije Gat.

Sudili su Toni Dadić, Karlo Barač, Domagoj Ćurdo, Stipo Novak, Antonio Krizmanić, Marin Stanković, Mihael Ljeljak, Tomislav Kranjčec, Mislav Krmar, Petar Bošnjak, Matija Ačkar, Luka Banovec, Drago Tolić, Filip Dragašević i Stjepan Mandić.

Za sigurnost igrača brinuli su se doktorice Vanja Petrović i Iva Jurčević, fizioterapeutkinja Vesna Hodić i medicinski tehničar Veselko Ćorić.

Natjecanje su proveli Goran Lacković, Velimir Čarapina, Zoran Joksović, Željko Bogadi, Darijo Šenjug, Stjepan Havelka, Luka Biloš i Michael Čališ.

Novosti